RU

Перманентний макіяж → Про татуаж: протипоказання, особливостi загоєння i догляду

Бажання бути красивою притаманне людині з давніх-давен. Для цього протягом століть вигадували та застосовували різні прийоми та методи, розвиваючи цілу індустрію краси.

Татуаж - це введення в шкіру фарбуючих пігментів за допомогою спеціальних інструментів. У свою чергу, розділяють апаратний татуаж та татуаж ручним методом. У процесі перманентного макіяжу порушується цілісність шкіри, що дає відносно стійкий, потрібний відтінок малюнку. Період життя татуажу становить від 1 до 3 років, залежно від стану шкіри, регенерації клітин, догляду, впливу ультрафіолетових променів.

Процедура нанесення перманентного макіяжу протипоказана при:

- алергічних захворюваннях (бронхіальна астма, алергічні реакції на медичні препарати);
- шкірних захворюваннях (псоріаз, вугрова хвороба 3-4 ступеня, келоїдоз, герпес у стадії загострення,
  кон'юнктивіт (при татуажі очей), дерматити;
- гемофілії, лейкозах;
- захворюваннях нервової системи (епілепсія, перебування на обліку у психотерапевта);
- захворюваннях серцево-судинної системи (гіпертонія, гіпотонія, вроджена вада серця, вроджені або набуті
  патології);
- наявності новоутворень невідомої етіології, онкологічних захворювань;
- інсулінозалежному цукровому діабеті;
- вірусних захворюваннях (ВІЛ, СНІД, ГЕПАТИТ);
- загостреннях хронічних захворювань;
- прийомі препаратів, що розріджують кров (антитромбоцитарні);
- 1 триместр вагітності (2,3 триместри, період лактації – після консультації у лікаря, без застосування анестезії);
- період менструації.

При підвищеній температурі, інфекційних процесах та простудних захворюваннях процедуру татуажу слід відкласти до одужання. Якщо Ви страждаєте на полінози, не рекомендується робити татуаж у весняний період; тим, хто страждає на алергію на холод – у зимовий період. Якщо спостерігається сильна втома, перенесли стрес, то процедуру перманентного макіяжу краще перенести на більш сприятливий період.

При відносних протипоказаннях рішення про проведення процедури перманентного макіяжу майстер приймає сам, оцінюючи можливі ризики та вживши необхідних запобіжних заходів.

Не можна виконувати процедуру відразу після естетичних інфільтрацій ботоксу, рестилайну, оскільки тканини нестабільні, і нанесений малюнок може лягти нерівно після стабілізації тканини.

Камуфляж рубців проводиться тільки після закінчення 1-2 років, коли рубці повністю побіліють. Відновлення ареоли соска грудей проводиться через 12-15 місяців після операції.

Постпроцедурний догляд за татуажем – важлива складова гарного результату.

Не слід забувати, що в процесі мікропігментування порушується цілісність шкіри. Область татуажу необхідно берегти від вітру, пилу та мікроорганізмів, що містяться в повітрі, а також ні в якому разі не торкатися зони татуажу необробленими руками та іншими предметами.

Область перманентного макіяжу губ та брів необхідно акуратно протирати розчином "Хлоргексидин" 3-6 разів на день протягом 2 днів після процедури. Татуаж губ додатково обробляється невеликою кількістю вазеліну для більш м'якого та комфортного загоєння. При татуажі очей рекомендується обробляти повіки гідрокортизоновою очною маззю протягом 3-4 днів.

Протягом кількох днів після процедури перманентного макіяжу не рекомендується користуватися декоративною та іншою косметикою навколо та на обробленій зоні. Область татуажу необхідно тримати в чистоті та сухості.

У жодному разі не розпарювати і не здирати скоринку, що утворилася!!! Це головне правило, яке необхідно дотримуватись у період загоєння, недотримання якого може призвести до прогалин і випадання пігменту в місцях пошкодження скоринок. Первинна скоринка відлущується сама: для губ – приблизно на третю добу, для повік та брів – на сьомий день.

У жодному разі не допускати потрапляння прямих сонячних променів. Протягом 10 днів заборонено: солярії, сауни, басейни!

Виконання всіх рекомендацій – запорука чудового результату якісно виконаної процедури. Не варто забувати, що шкіра не папір, і кожен має свої індивідуальні особливості шкіри. Через місяць після процедури необхідно прийти на корекцію для того, щоб закінчити виконану роботу та відкоригувати недоліки, що утворилися через особливості шкіри та догляду.
© 2009-2024 - студія перманентного макіяжу
Всі права захищені - tattory.kiev.ua